Aktivnosti na šoli

 
13. 9. 2019

REZULTATI ATLETSKEGA PETEROBOJA NA ŠPORTNEM DNEVU V CELJU, 11. septembra 2019

SKOK V DALJINO IN SUVANJE KROGLE

DIJAKI SKOK V DALJINO

 

DIJAKI SUVANJE KROGLE

STRMČNIK JAKA

5,40

2. B

 

HUSEJNOVIĆ ALEN

12,50

3. E

TOMINŠEK ANŽE

5,28

4. B

 

ZUPANC JAKOB

11,90

3. A

LAVBIĆ SAMIR

5,25

2. D

 

DJURIČIĆ LUKA

11,10

1. A

PETEK ŽIGA

5,21

4. A

 

BANOVŠEK KEVIN

11,00

3. D

JELEN ŠKERLEC MAJ

5,15

2. D

 

KAČIČNIK VID

10,70

3. A

ALEKSIĆ KLADNIK P.

5,14

2. A

 

ŠARLAH PATRIK

10,70

4. B

GAJANIČ ALEX

5,05

1. D

 

JEREB MAKS

10,20

2. A

STANKO TILEN

5,03

3. D

 

REŠTIGORAC ŽAN

10,00

2. D

NINIĆ NEMANJA

5,00

1. C

 

ČREŠNAR ALEN

10,00

4. B

GAJŠEK VITAN

4,87

2. A

 

TOMINŠEK ANŽE

10,00

4. B

       

ARAVS MIHA

10,00

4. C

             

DIJAKINJE SKOK V DALJINO

 

DIJAKINJE SUVANJE KROGLE

ČEČ HANA

4,67

2. D

 

LEDNIK JERNEJA

9,70

3. GB

ŠTRAVS KAJA

4,54

3. KTA

 

PANIČ PIA

9,40

4. KTA

CVAR KATJA

4,37

2. A

 

POLEGEK KAJA

8,70

2. KTB

GORIŠEK TIA

4,27

3. KTA

 

PERČIČ DORIS

8,60

3. KTA

ČERNEC LANA

4,15

1. D

 

LESKOVŠEK TINA

8,40

1. C

GOLČMAN LANA

4,15

1. E

 

BANKO KATJA

8,20

3. KTA

KOVAČEC NIKA

4,15

1. FB

 

MRĐENOVIĆ NIKITA

8,00

2. A

DVORJAK BELE LANA

4,09

2. D

 

PUSOVNIK ALJA

8,00

2. D

BANKO KATJA

4,04

3. KTA

 

MAJER TAJDA

8,00

2. KTA

ŠKET STAŠA

4,01

1. KTB

 

MEŽIČ KARIN

7,90

2. E

       

MEDVEŠEK MAŠA

7,90

3. A

TEK 100 IN 600 M:

DIJAKI 100 M

 

DIJAKI 600 M

JEVŠENAK G. GABRIJEL

11,90

4. B

 

OBREZ GAL

1,40

1. B

PEŠEC TIMOTEJ

12,14

2. E

 

PIGAC ŽIGA

1,41

3. A

ALEKSIČ KLADNIK PET.

12,28

2. A

 

JEVŠENAK G. GABRIJEL

1,41

4. B

LAVBIĆ SAMIR

12,31

2. D

 

ZIDANŠEK MARTIN

1,42

3. A

ČREŠNAR ALEN

12,43

4. B

 

ČREŠNAR ALEN

1,42

4. B

PETEK ŽIGA

12,47

4. A

 

TOVORNIK ŽIGA

1,43

1. B

HUSEJNOVIĆ ALEN

12,53

3. E

 

POTOČNIK ALEN

1,45

3. C

ŠELIH JAN

12,55

3. E

 

HORJAK ROK

1,48

4. B

JEREB MAKS

12,60

2. A

 

GRADIČ ANEJ

1,50

3. GB

TOMINŠEK ANŽE

12,63

4. B

 

GAJANIČ ALEX

1,51

1. D

             
             

DIJAKINJE 100 M

 

DIJAKINJE 600 M

BRATEC VESNA

13,07

2. KTB

 

GOLOB PATRICIJA

1,59

3. B

MAJER TAJDA

13,37

2. KTA

 

MRĐENOVIĆ NIKITA

2,00

2. A

KRIVEC LARA

13,72

2. C

 

URBANIJA EVA

2,01

2. GB

CVAR KATJA

13,94

2. A

 

KRIVEC LARA

2,02

2. C

GAJŠEK KATARINA

14,15

4. C

 

CVAR KATJA

2,03

2. A

SEDOVNIK MAJA

14,51

1. A

 

PODBREGAR HANA

2,07

1. A

DROFENIK KATJA

14,55

1. KTA

 

MILADINOVIĆ SANJA

2,08

2. A

ŠOŠTARIČ KAJA

14,61

1. KTA

 

MAJER TAJDA

2,08

2. KTA

MRĐENOVIĆ NIKITA

14,73

2. A

 

POLAK MAJA

2,10

1. E

KRAJNC AMADEJA

14,79

2. A

 

ŠKET STAŠA

2,11

1. KTB

       

TERŠEK TJAŠA

2,11

2. E

EKIPNI REZULTATI:

1. in 2. letnik

2. A

13541

1. A

11689

1. D

11232

1. B

11207

2. E

11017

2. FB

10114

2. D

9992

2. B

9605

1. E

9362

1. GB

9013

1. C

8605

1. FB

8489

1. KTA

6812

3. in 4. letnik

3. A

12398

4. B

11980

3. C

10383

3. B

10259

4. A

9788

3. E

9403

3. D

9025

4. C

8401

program KT

3. KTA

8006

1. KTA

6812

2. KTA

6778

1. KTB

6738

4. KTA

6380

4. KTB

6023

2. KTB

5866

3. KTB

5083

Priporoči prijatelju: 
 
 

Srednja zdravstvena šola Celje, Ipavčeva 10, 3000 Celje, Slovenija | Telefon: 03/ 428 69 00 | Fax: 03/ 428 69 01 | E-pošta: info(a)szsce.si 
Izobraževanje odraslih: 03/ 428 69 10 | Tečaji: 03/ 428 69 26 | 

Pogoji uporabe. Pravice pridržane, © 4S, svetovanje in razvoj, d.o.o.